רחל ברכה לורנס – נשיאת עמותת עם אחד לב אחד

רחל ברכה לורנס בעלת ניסיון רב בהפעלת עמותות וארגונים ללא כוונות ריווח בארה"ב ובישראל. בעלת תואר ראשון במדעי התנהגות מאוניברסיטת ברקלי קליפורניה, הוסמכה לתואר שני בתכנון קהילתי (חברתי ופיזי) מאוניברסיטת סטנפורד, בנוסף בעלת תואר שני להתנהגות משפחתית ואנושית מהסקידמור קולג'.  מורשית לעיסוק בהיפנוזה. שימשה בעבר כיועצת במכון המחקר של סטנפורד (SRI) והייתה מייסדת ונשיאה של Enshallah התפתחויות, משרד לפיתוח קרקע בפרויקטים של דיור יוקרתי בעמק הסיליקון, קליפורניה.

במשך חמש עשרה השנים האחרונות מכהנת כמנכ"לית של עמותת "ניו סיד" המממנת בין היתר את עמותת "עם אחד לב אחד" העמותה פיתחה מודל ייחודי חדשני ומיישמת פרויקטים של טיפול והעצמה הפועלת כעת בעיר צפת. 

דינה טבילה – מנכלי"ת ומייסדת ארגון מחוברות

דינה טבילה  מטפלת הוליסטית רב-תחומית מוסמכת, בעלת ידע רב מעשי ותיאורטי במגוון שיטות טיפוליות, המתמחה בין היתר בטיפול דרך דמיון מודרך, N.L.P, ועוד.

יוזמת ומפתחת תוכניות יחודיות להעצמה נשית, סדנאות מקצועיות לטיפול דרך פסכודרמה, אומנות וקולנוע. וקורסים מגוונים לרכישת מקצועות מפרנסים.

מהפעילות החברתיות הידועות ביותר בצפת וסביבתה. זה שנים רבות שהיא מהווה כתובת אישית לנשים חד-הוריות, ומלווה אותן בדרכן לעצמאות אישית ואחריות כלכלית, תוך כדי הפניית כל אחת לתוכניות המתאימות לה בהתאם לצרכיה וכישוריה.

עובדת בשיתוף פעולה מלא עם גופים חברתיים נוספים, ועם רשויות הרווחה. היא זוכה לאמון רב. נשים רבות מופנות אליה לטיפול דרך הרשויות.

גולת הכותרת של פעילותה החברתית הוא פעילותה בקרב נשים חד-הוריות ואימהות לילדים במצוקה. למענן הקימה בשנת 2006 את ארגון מחוברות יחד עם הגב' רחל ברכה לורנס, המקום מהווה אבן שואבת לנשים רבות מכל גווני האוכלוסיה.