מועדון 'מחוברות' משמש כמועדון יום עבור אימהות חד-הוריות. המועדון פתוח חמישה ימים בשבוע. בפעילותו הוא יוצר קהילה חמה תומכת ומלוכדת. במועדון פועלות מגוון רב של תכניות ושירותים.

את הבוקר הנשים פותחות עם ארוחת בוקר מזינה ובריאה. הארוחה המשותפת לפני יום עמוס בפעילויות ולימודים גורמת לליכוד פנימי בונה ותומך של הקבוצה. כחלק מתפיסה זו של בניית קהילה הגאה בעצמה והתומכת בעצמה, המועדון מפיק אחת לחודש אירוע קהילתי רב רושם ומעורר השראה. במועדון נבנית קהילה תומכת ומגובשת התומכת בחברות הקהילה, דבר שחיוני לתהליך השיקום של הנשים, מעניק להן נקודת משען ונותן להן תחושת שייכות לדבר גדול חזק ומעצים.
ההבנה של האם כי היא איננה לבד במערכה אלא היא חלק מקהילה המתמודדת יחד, ההבנה שיש לה סביבה תומכת ומחבקת, מעצימה מאוד את היכולות ותחושת הערך העצמי ותורמת להתמודדות בחיים האישיים, בבית ובמשפחה.

הקשר המיוחד בו נמצאת מנהלת המועדון, דינה טבילה, עם כל אחת ואחת מן הנשים, יחד עם המודעות שלה לבעיות האישיות ביותר שלהן, גורם לכך שהיא מהווה מעין 'דמות אם' שלהן.
המעורבות היעילה שלה לפתרון שלל הבעיות האישיות של נשות המועדון, העבודה ללא לאות סביב השעון מתוך אכפתיות, מעניקה למועדון אוירה של בית ומשפחה. השילוב של היחס האישי והאכפתי יחד עם המשאבים הנוספים המגויסים במסירות רבה הם שבונים את המועדון ועושים אותו למה שהוא.

הרקע האישי של חלק מנשות המועדון וההיסטוריה שלהן מהווים תיעוד קשה למצוקה האנושית בכלל. הסיפורים המזעזעים והבלתי נתפסים שחלק מהן חוו על בשרן הם רבים. המטרה הראשית של הארגון בכלל והמועדון בפרט הוא להשיב להן את הכוח ולהשיב להן את האמון ביכולתן לבנות חיי משפחה יציבים ושמחים.

כדי להבין את מצב הנשים אנו ממליצים ללחוץ על הקישור הבא.

להלן כמה תיאורים של המציאות הקשה מהן הגיעו כמה מהנשים שהגיעו למועדון שלנו:

רחל, היא אימא לעשרה ילדים. כבר המראה החיצוני שלה לא נתן לעיניים לתעתע בנו, היא הגיעה אלינו רזה וכחושה, כשהיא לבושה בבגדים מרופטים. כאשר כבר לא נותר לה פרוטה והבנק סגר לה את החשבון עקב משיכות יתר, היא נזרקה לרחוב יחד עם ילדיה על ידי בעל הדירה שלא קיבל את דמי שכירת הדירה. קרוב משפחה נתן לה מחסה בקרוון דולף בבאר שבע, אך אפילו מזון לא היה לה לתת לילדיה. במצב זה היא הגיעה אלינו לארגון שלקח על עצמו אחריות מלאה לשיקומה ושיקום המשפחה הגדולה שלה.

אסנת, היא אימא לארבעה ילדים. בעלה לשעבר שוהה בכלא. כשהיא הגיעה אלינו היא התהלכה בנעלי-בית במצב גרוע, כי אפילו נעליים לא היו לה. הכוך המזעזע שבה היא התגוררה היה מזעזע לחלוטין, לא היה חשמל בבית, אפילו מיטות או מזרונים, הילדים התגוללו להם בדירה חסרת שמש זו על שמיכות וסמרטוטים.

כרמן, אימא לחמישה ילדים. שנים מילדיה חולים הזקוקים לטיפול הורמונלי יקר. המצב הכלכלי לא אפשר לה לקנות את התרופות הנחוצות ולהעניק להם את הטיפול החיוני להם. היא הגיעה אלינו נואשת כאשר למול עיניה היא רואה את בנה מתדרדר מבחינה בריאותית. בן נוסף שלה עמד לפני בר-מצווה כאשר אין לה פרוטה לפורטה עבור ההוצאות הנדרשות.

כשמינה, אם לארבעה ילדים הגיעה אלינו, היא כבר דברה על 'להרוג את עצמה', אפילו חמאת בוטנים לא היה לה בכדי למרוח על הלחם של הילדים. החשמל נותק, והבנק לא מפסיק להציק בשל החובות שנצברו. היא הגיעה אלינו נואשת לחלוטין.

אתי, אם לשלושה, הגיעה אלינו לפני החורף כשהיא מודאגת מכך שאין לה איך לחמם את הבית ואין לה גם בגדי חורף לצייד בהם את הילדים.

מקרים אלו ואחרים הביאה אותנו להקים לצד המועדון, תכנית לניהול משברים.

דרך התכנית הזאת אנו דואגים להם למזון בשעת חרום. לדאוג להם לדיור, כמו כן אנו דואגים לכך שיתוקנו דברים בבתיהם, מפגעי אינסטלציה, מכשירי חשמל וכל הנחוץ לניהול בית באופן תקין. בתכנית אנו דואגים לכסף עבור תרופות וליווי בריאותי, ניהול התנהלות מול חובות כאשר לא אחת אנו דואגים להם לשחרור מחובותיהן. כל אלה נעשים גם על ידי גיוס כספים שהארגון מגייס באופן ישיר וגם על ידי גיוס של עמותות צדקה וחסד מכל רחבי הארץ.

בממוצע אנו מקבלים כארבע ויותר, קריאות חדשות בכל יום, כאשר לא אחת הקריאות שוברי לב ומגיעות ממקום נואש. בשביל כך הקמנו קרן מיוחד לתרומות ייעודיות עבור התכנית לניהול משברים, וניתן לתרום באופן ייעודי גם לתכנית וגם למקרים פרטיים כאשר התורם מדווח על השינוי המשמעותי שתרומתו עשתה בפועל.