אימהות חד-הוריות רבות חוו שינויים דרמטיים בחייהן לאחר שפנו אל ארגון 'מחוברות'. ההשתתפות בתוכניות שמפעיל הארגון והחברות במועדון סייעו לרבות מהן לשפר את חייהן באופן משמעותי. להלן כמה סיפורים שיש בהם כדי להמחיש את תרומת הארגון לאימהות:

"כשפניתי לארגון 'מחוברות', הייתי במצב נואש, אפילו מים זורמים לא היו לי בבית. היה לי פיצוץ בצנרת, ולא היה לי כסף להזמין אינסטלטור ולשלם עבור התיקונים. לא אחת הילדים היו בוכים כי הם רעבים, לא היה לי לתת להם אוכל. חשתי חוסר אונים והרגשתי כי אני מאבדת שליטה. הנכות של הילד הקטן שלי לקחה ממני את כל הכוח והשאירה אותי חסרת אונים אל מול כלל הבעיות שהיה עלי להתמודד עמהם. פניתי לארגון 'מחוברות', שם קיבלתי גם סיוע כלכלי שהיה לי חיוני ביותר וגם תמיכה והדרכה. כעת אני מרגישה אורך נשימה וחשה שיש בי את הכוח להמשיך".

"הייתי בדיכאון חשתי עצב תמידי וחוסר רוגע. לא תפקדתי, הילדים סבלו. התחלתי להשתתף בקבוצת תמיכה, שהופעלה במועדון, ומאז אני חשה שהחיים שבים למסלולם, אני פחות עצובה, יותר רגועה. אני מרגישה שאני נמצאת במקום שאני יכולה אפילו לקחת יותר על עצמי. הילדים גם מדווחים לי שהם חשים שינוי לטובה ושאני כבר אימא יותר רגועה".

"בעלי לשעבר לא נח לרגע, הוא כל העת מנסה להוציא ממני את הילדים, בתואנות שווא הוא מנסה להצמיד לי את התווית "משוגעת". את הכוח להתמודד עם זה אני מוצאת בארגון, שם אני מקבלת גם את הכוח הנפשי להתמודד עם כל זה וגם את הכלים הנכונים להתמודד. לולא הארגון לא הייתי יכולה להמשיך, זה מקור הכוח שלי".

"כשאני חוזרת הביתה מהמועדון, הילדים חשים בזה מיד. הם אומרים לי: נכון אימא, היית היום במועדון?. הרוגע השמחה שאני מקבלת מהפעילויות תורמת ונותנת כוח לכל המשפחה".

"הבת שלי תמיד שואלת אותי: אמא, מתי את הולכת למועדון? כאשר הבן שלי מזהה שאני במצב רוח הוא שואל, "נכון אימא, היית במקום הזה שאת הולכת אליו והוא עושה אותך שמחה?"

כעת אני מרגישה שכבר יש בי את הכוח, כעת אני חשה שאני מוכנה ויכולה לצאת לעבודה ולחלום על פרנסה וקריירה.

אני רוצה להודות בכל לב לארגון, שעזר לי לגלות את עצמי, להכיר את הכישורים שלי ואת היכולות הטמונים בי. אני ממש אסירת תודה על הקהילה החמה שהצטרפתי אליה ואני פועלת בתוכה, במועדון. אין לכם מושג עד כמה הדבר הזה חשוב במצבי. אני מרגישה כעת שאני אימא טובה ומסורה לילד הקטן שלי. הביטחון והדימוי העצמי שלי התחזק מאוד ואני מרגישה מוכנה להתמודד עם האתגרים של העולם".

"הפעילויות המגוונות שמפעיל הארגון והמועדון, מחזקות אותי ומעניקות לי כוח. החום והאהבה שאני מקבלת שם מהחברות ומהמפעילות, האכפתיות האמתית שיש להן ממני, מעניקות לי את התחושה שטוב. אני מקווה מאוד שיהיה להן את הכוח להמשיך לסייע לי ולנשים רבות אחרות".